Wysyłki paczek do Irlandii oraz z Irlandii do Polski bez konieczności wychodzenia z domu

0
564

W dzisiejszych czasach każdy obywatel Unii Europejskiej może na jej terenie swobodnie podróżować lub mieszkać. Z takiej możliwości korzysta bardzo wielu Polaków. W zasadzie każdy z nas ma w rodzinie lub wśród znajomych osobę, która na stałe przebywa poza granicami Polski. Jedną z ulubionych destynacji jest Irlandia. Duże zainteresowanie tym krajem spowodowało, że coraz łatwiejsze jest również wysyłanie paczek pomiędzy Polską a Irlandią.

Irlandia to kraj, w którym mieszka całkiem sporo Polaków

Jak podają różne zaufane źródła statystyczne, Polacy są największą w Irlandii mniejszością narodową. Duże możliwości rozwoju i szansa na życie na przyzwoitym poziomie działają na naszych rodaków jak magnes. Jedni wyjeżdżają tylko na jakiś czas, drudzy decydują się na stałe zamieszkanie. Irlandia oferuje miejsca pracy dla osób z konkretnymi kwalifikacjami, jak i bez kwalifikacji. Swoje miejsce na ziemi znajdują tutaj pracownicy z wyższym wykształceniem, jak i posiadający umiejętności w danym zawodzie.

Irlandia to także popularny kierunek jeśli chodzi o edukację na poziomie szkolnictwa średniego i wyższego. Znajdują się tutaj liczne uniwersytety (np.: Dublin City University lub Dublin Institute of Technology). Poza tym ta zielona wyspa jest także atrakcyjna turystycznie. Wiele osób przybywa tutaj, aby zobaczyć słynne bagna, torfowiska, jeziora i zapierające dech krajobrazy.

Jak widać, jest wiele powodów do tego, aby wybrać się do Irlandii. A jeśli już się tam znajdziemy lub wyjadą tam nasi bliscy, to z całą pewnością będziemy potrzebowali usług kuriera, który dostarczy na miejsce potrzebne rzeczy lub uzupełni zapasy chociażby polskich produktów spożywczych. Potrzeba wysyłki paczki może pojawić się również w Irlandii. W obu przypadkach warto skorzystać z platformy logistycznej epaka.pl.

Platforma logistyczna epaka.pl to sprawdzona pomoc podczas wysyłania paczek do Irlandii

Platforma logistyczna epaka.pl to zaufana strona internetowa, z której chętnie korzystają osoby nadające paczki na terenie Polski, jak i za granicę. Ten operator logistyczny współpracuje z takimi renomowanymi firmami kurierskimi jak: DHL, DPD, DPD Pickup FedEx, FedEx Punkt, Geis, InPost, Paczkomaty InPost, UPS. Zamieszczona na stronie epaka.pl wyszukiwarka pozwala na dobór optymalnej oferty do naszych potrzeb w zakresie nadania danej paczki.

Dzięki epaka.pl znajdziemy najlepszą cenę dla wybranego rodzaju przesyłki. Nie musimy już osobiście kontaktować się z biurem obsługi każdej firmy kurierskiej. W zaciszu własnego domu wyszukamy, najlepszą dla nas usługę. Po uzupełnieniu podstawowych danych, możemy wybrać czy chcemy, aby kurier przyjechał pod nasz adres czy może wolimy samodzielnie nadać paczkę w punkcie nadawczym (punkt nadawczy znajduje się w zasadzie w każdym mieście w Polsce).

Kurier do Irlandii w najlepszej cenie

Dzięki stronie internetowej epaka.pl nadawanie paczek do Irlandii jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy wybrać rodzaj przesyłki (koperta, paczka, paleta) i rodzaj opakowania oraz wpisać jego wymiary. W dalszej kolejności zostaniemy poproszeni o wskazanie miejsca docelowego paczki. 

Po chwili otrzymamy propozycje cenowe od wszystkich obsługujących dany teren firm kurierskich. I co ważne, kwoty oferowane na portalu epaka.pl są konkurencyjne. Cena wysłania paczki do Irlandii zaczyna się już od 69,00 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here