Mając kreatywny pomysł na swój biznes w sieci, jedyne, co musimy zrobić to stworzyć sobie sklep internetowy, który umożliwi nam sprzedaż. Na początku możemy jednak czuć się zagubieni tym, jak wiele różnych rozwiązań sklepowych mamy do dyspozycji. Na pewno nie ma sensu zlecać projektowania sklepu od podstaw firmie informatycznej, gdyż są to naprawdę duże koszty, których tak naprawdę nie ma sensu ponosić. Bowiem, na rynku już są dostępne naprawdę wysokiej jakości silniki do sklepów internetowych, z których bez przeszkód można skorzystać- na przykład najpierw poprzez darmową wersję testową, a później w ramach współpracy abonamentowej z firmą, która taki silnik stworzyła. Przykładem takiego rozwiązania jest oprogramowanie dla sklepu IdoSell Shop. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten silnik sklepowy?

Kompleksowe rozwiązania w ramach jednej platformy

W ramach możliwości wykorzystywania silnika otrzymujemy także wiele innych, bardzo przydatnych funkcji. Już sam silnik zasługuje na naszą uwagę, gdyż jest nowoczesny i posiada bardzo wiele funkcji, które szybko i łatwo można wdrożyć na własny użytek. Korzystając z IdoSell zawsze możemy otrzymać akurat to, czego potrzebujemy. Już na starcie, w cenie abonamentu możemy liczyć na certyfikat SSL. Do sklepu opartego o ten silnik można bardzo łatwo podpiąć system płatności, a także możliwość korzystania z usług kurierskich dla naszych klientów. Sklep daje nam możliwość stworzenia miejsca przyjaznego dla użytkownika, w którym po prostu chce się kupować, a poszczególne kroki koszyka zakupowego są proste i szybkie do przejścia. Oprócz możliwości komfortowego składania zamówień dla użytkowników, oprogramowanie sprawdza się też w codziennej praktyce realizacji zamówień. Można wygodnie zarządzać zamówieniami, a także wszystkim, co dotyczy działalności sklepu w ramach jednego, przejrzystego panelu.

Rozwiązanie gotowe na już, na które nie musisz czekać

IdoSell jest rozwiązaniem, z którym można ruszyć praktycznie od zaraz, nawet bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat programowania. Szablon sklepu można wybrać z tych, które są już dostępne na platformie, ale jeśli będziemy chcieli ten wygląd w jakiś sposób spersonalizować- również jest taka możliwość. Co istotne, otrzymujemy pełne wsparcie techniczne, a więc w razie jakichkolwiek problemów- zawsze możemy poprosić o pomoc. Gotowe funkcje, liczne integracje, a także możliwość wprowadzenia sprzedaży międzynarodowej sprawiają, że rozwiązanie to jest bardzo cenione przez klientów, warte przetestowania na swój własny użytek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here